o nas

Nasza Pasieka

Nazywam się Tomasz Petryka i dzielę życie z pszczołami.

Udokumentowana historia naszej pasieki sięga początków XX wieku. Już mój prapradziadek opiekował się pszczołami. Ja kontynuując rodzinną tradycję jestem przedstawicielem 5 pokolenia pszczelarzy w naszej rodzinie.

Nasza Pasieka stacjonuje na kilku pasieczyskach głównie w powiecie kozienickim ale również na terenie aglomeracji warszawskiej.

Jestesmy zaangażowani aktywnie w pszczelarstwo miejskie w Warszawie. Prowadzimy m. in pasiekę na dachu Teatru Wielkiego -Opery Narodowej w Warszawie.

Oferujemy najlepszy jakościowo miód, plastry miodu oraz rodziny i odkłady pszczele na ramce wielkopolskiej, warszawskiej zwykłej oraz langstroth 3/4.

1/1
nasze

Miody

Nasze miody charakteryzuje wysoka jakość, wyjątkowe walory smakowe oraz w pełni naturalne pochodzenie. Współpracujemy z kilkoma wiodącymi restauracjami w Warszawie, które cenią sobie bardzo wysoką jakość naszych produktów.

 

Jesteśmy w trakcie procesu certyfikacyjnego, po którym nasza pasieka zdobędzie tytuł ekologicznego gospodarstwa pasiecznego. Promujemy markę „Miodem słodzone - pasieka Petryka

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

oraz kontaktu

Tomasz Petryka

pszczoly na plastrze

pszczoly na plastrze

Napisz do Nas!

Jesteśmy na: 

  • White Facebook Icon

KONTAKT

Tomasz Petryka

PASIEKA: ul. Polna 37 b

Grabów n/Pilicą 26-902 Grabów n/Pilicą"

WNI 14075615          

 

tomek@miodemslodzone.pl

tel.  +48 665 499 439

©2016 by  ELVE FOTO&DESIGN

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now